Vážení rodiče, milé děti,
moc Vám chceme poděkovat za Váš velký zájem o náš tábor. Vážíme si toho a je to pro nás velká motivace při přípravě programu.
Je mezi Vámi spousta těch, kteří se nám vrací už po několikáté a víte, že 14 dnů uteče jako voda a není čas na smutnění. Ale letos je i hodně dětí, které jedou poprvé a nejsou si ani ony ani rodiče jistí, že 14 dnů „bez maminky“ zvládnou. Moc Vás prosíme!! Máte-li pochybnosti o tom, jestli čtrnáct dní není moc, zkuste raději tábor, který trvá kratší dobu. Neslibujte dětem, že je vezmete za týden domů, když jim bude smutno. Podle našich zkušeností se tyto děti „naprogramují“ na pobyt trvající týden a déle je na táboře nic neudrží. A můžete si být jistí, že na žádný jiný tábor už je nikdy nedostanete…
Pro nás je každý dřívější odjezd svým způsobem prohra a zklamání. A hlavně narušení chodu a nálady v oddíle a také ztráta osůbky v týmu celotáborovky. Totéž platí i pro odjezdy z důvodu dovolené. A ve své podstatě zabíráte místo dětem, které chtěly jet na dva týdny a nedostaly se. A letos je jich fakt hodně. Buďte, prosím, ohleduplní a pomozte udělat krásné prázdniny nám, Vám i Vašim dětem.
Děkujeme a moc se těšíme!
Eva & David & spol.
   
© Rekreace-Zubří